Whatsapp Aero (APK) İndir 2022 – Whatsap Aero Nedir?

Whatsapp Aero çok geniş ve kapsamlı özelliklere sahip, orijinal whatsapp alt yapısını kullanan bir uygulamadır. Whatsapp Aero Nedir, güvenli midir? Gelin bu sorunun cevabına çok daha yakından göz atalım.

Whatsapp Aero Apk, üçüncü parti bir uygulama olarak whatsapp için geliştirilmiştir. Whatsapp’ın sizlere sunmadığı çok fazla özelliği vardır. Bu uygulama bir Türk tarafından geliştirilmiş ve hepimizi gururlandırmıştır. Google play store ya da App Store’de bulunmayan bu uygulamanın ne kadar güvenilir olduğu tartışılır. Her telefonda olmasa da bazı telefonlarda root olmadan çalışmıyor.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Plus APK

Whatsapp Aero Apk Nedir?

Whatsapp Aero Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen, mobil uygulama mağazalarında göremeyeceğiniz bir whatsapp üçüncü parti yazılımdır. Whatsapp Aero‘yu https://whatsaero.com/ orijinal sitesinden indirebildiğiniz gibi, bizim sitemizden de apk olarak indirebilirsiniz.
Whatsapp Aero tıpkı gerçek whatsapp gibi kullanabiliyorsunuz. Ama Whatsapp Aero bünyesinde çok daha fazla özellik barındırıyor. Whatsapp Aero apk kullanmak için bazı cihazlarda root ya da jailbreak işlemi yapmanız gerekebiliyor. Bu sebepte güvenlik konusunda biraz şüpheye düşürebiliyor. Telefonunuzun versiyonuna, model ve markasına göre bu işlemlere gerek kalmadan da çalışabileceğini söyleyelim.

Whatsapp Aero Apk Güvenli mi?

Whatsapp Aero güvenli mi sorusuna gelecek olursak, bu uygulamanın resmi mağazaların hiç birinde yer almadığını öncelikle bilmek gerekiyor. Bu da akıllarsa soru işareti yaratabiliyor. Yalnız bu zamana kadar bu uygulamadan bir zarar gördüğünü iddia eden kimseye de denk gelmedik. Eğer siz bir sorun yaşadıysanız aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Whatsap aero direkt olarak whatsapp alt yapısını kullanarak çalıştığı için elde edebileceği veriler çok özel olabilir. Hepsi bir yana, bazı model cihazlarda root ya da jailbreak işlemi istediği için telefonunuza gelebilecek her türlü tehlike için açık kapı aralamış oluyor. Resmi mağazalarda yer almayan her uygulama için güvenlidir demek pek mümkün olmuyor.

Whatsapp Aero Apk

Whatsapp Aero Özellikleri

 • Silinen bütün mesajları görebiliyorsunuz. Böylelikle silindi göremedim diye bir sıkıntınız kalmıyor.
 • Silinen hikayeleri görebiliyorsunuz.
 • Biriyle konuşurken o kişi gönderdiği mesajı anında silse dahi sizin telefonunuzdan silinmiyor. Karşınızdaki kişi silindiğini sanacaktır.
 • Yazı tipini ve büyüklüğünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Kimin ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz.
 • Kimin ne zaman fotoğrafını ya da durumunu değiştirdiğini görebilirsiniz.
 • Mavi tık kaldırabilirsiniz.
 • Okundu, çevrimiçi, yazıyor gibi tikleri ve bildirimleri kaldırabilirsiniz.
 • Whatsapp profilinize bakanları görebilirsiniz.
 • 700 MB’a kadar dosyaları kolayca gönderebilirsiniz.
 • Yüzlerce farklı tema ile özgürce tema değiştirebilirsiniz.
 • Karşı taraf çevrimiçi özelliğini kapatsa dahi siz ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz.
 • Uygulamaya ya da mesajlara ayrı ayrı şifre ya da parmak izi koyabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere Whatsapp Aero Apk bizlere sunduğu cazip özellikler ile oldukça çekici halde. Yine de ortada bir güvenlik zafiyet olduğunu söylemek oldukça mümkün. Size başkalarının bilgilerini kolaylıkla verdiği gibi, sizin bilgilerinizi de başkalarına aynı kolaylıkla verecektir. Whatsapp Aero’nun çalışma stilinin zaten bu olduğunu rahatlıkla sizlere söyleyebiliriz.

Yine de Whatsap Aero Apk, orijinal whatsapp’ın başına gelebilecek her hangi bir aksilikte kullanılabilecek harika bir alternatiftir. Zaten Whatsapp alt yapısını kullandığı için hiç bir aksama olmayacaktır. Bu uygulama geliştirilirken zaten amaçlanan hedef, whatsapp’ın yasaklanan ülkelerde de kolay bir şekilde çalıştırılmasıydı. Bu durumda bizim ülkemizde de aynı durum söz konusu olursa bize harika bir alternatif olarak gözüküyor.

Whatsapp Aero Nasıl İndirilir?

Whatsap Aero kendi orijinal sitesinden indirebileceğiniz gibi, bizim sitemizden de güncel halini her zaman indirebilmek mümkün. Yazının en altında sizler için bir indirme linki bulunuyor.

Whatsapp Aero Nasıl Güncellenir?

Whatsapp Aero güncelleme geldiği zaman ayarlar kısmından Aero ayrıcalıkları>Hakkında>Paket sekmelerine sırayla tıklıyoruz. Ardından karşımıza güncel sürümlerin indirme butonları çıkacaktır. Buna tıklayarak güncelleyebilirsiniz.

Whatsapp Aero İphone Nasıl İndirilir?

Whatsapp Aero’nun İOS sürümü yok. İphone’de kullanamazsınız.

Whatsapp Aero Son Görülme Bilgisi Nasıl Görülür?

Ayarlardan Aero ayrıcalıkları> Gizlilik bölümünde “Son gözükmeyi dondur” özelliğini devre dışı bırakın.

Whatsapp Aero uygulamasının Facebook(META) ile hiç bir ilişkisi yoktur. Üçüncü parti ve kişilerce geliştirilmiştir. Resmi olmayan ve resmi mağazalarda yer almayan uygulamalar, güvenlik zafiyetleri meydana getirebilir. İndirirken ve kullanırken bütün sorumluluk kullanıcılara aittir. Whatsapp modlarını kullanmadan önce bütün verilerinizi yedeklediğinizden emin olunuz.

Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al