TikTok Sandık Nedir? TikTok Sandık Nasıl Alınır? – 2022

TikTok sandık nedir ve tiktok sandık nasıl alınır sorularının çok fazla merak edeni olduğunu biliyoruz. Tiktok her ne kadar video yayınlama uygulaması gibi gözükse de, bütün gelirini canlı yayınlar ve reklamlar üzerinden kazanıyor. Tiktok yayıncıları ve izleyiciler de bu yayınlar üzerinden para kazanabiliyor. Evet yanlış duymadınız izleyiciler tiktok sandıkları açarak jeton kazanabiliyorlar.

TikTok Sandık Nedir?

TikTok Sandık Nedir?

TikTok sandık, tiktok yayıncılarını izleyen kişilere yine izleyicilerden verilen hediye paketidir. İzleyiciler jeton kazanmak için bu sandıkları açma yarışına giriyorlar. Sandığa verilen saniye sonunda sandığa ilk tıklayan içerisindeki bütün jetonu da sahipleniyor.

Elini çabuk tutup tiktok sandıklarını açabilenler, yine belirlediği izleyicilere bu çıkan jetonları dilerlerse dağıtabiliyorlar. Sandıktan en az 20 jeton çıkabiliyorken, en yüksek miktarı ise 10.000 jeton olarak TikTok tarafından belirlenmiş.

Sandıktaki jeton miktarını, bu özel hazine kutusunu alan kişi belirliyor. Kaç kişiye dağıtılacağını ve geri sayım süresinin ne kadar olacağını da yine alan kişi belirliyor.

TikTok Sandık Nasıl Alınır?

Tiktok sandık almak isteyenler için aslında ismi özel hazine kutusudur. Bu özel hazine kutusunu almak isteyenler öncelikle hesaplarına jeton yüklemeleri gerekmektedir. Buraya tıklayarak tiktok indirimli jeton nasıl alınır öğrenebilirsiniz.

Tiktok sandık almak için;

  • Öncelikle hesabınıza tiktok jeton yüklemelisiniz.
  • Sandığı atacağınız canlı yayına girip, sağ alttan “Hediye” butonuna tıklıyorsunuz.
  • Ekranda gözüken “Hazine Kutusu“‘na tıklıyorsunuz.
  • Karşınıza çıkan ekranda miktarı, kaç kişinin toplamasını istediğinizi ve geri sayım dakikasını ayarlıyorsunuz.
  • En son olarak “Gönder” butonuna tıklayıp sandığı izleyicilere gönderebilirsiniz.

TikTok Sandık Ne İşe Yarar?

Tiktok, içerik üreticileri ve yayın yapan kişilerin daha kolay ve hızlı para kazanabilmesi açısından tiktok sandık özelliği ile yeni bir çeşitlilik getirdi. Buda bu sandığı açmak isteyen izleyicilerin sürekli yayınlarda olmasını sağlıyor.

Yani sandığı açabilmek için sürekli yayınlara gelen izleyicilerin yayınları doldurması, yayın yapan kişiyi üst sıralara taşıyor. Bu da doğal yoldan yayın yapan kişinin daha çok para kazanmasını sağlıyor.

TikTok Sandık Ne Kadar?

Tiktok sandık fiyatları sizin o sandığa ne kadar jeton atacağınızla alakalıdır. Örneğin siz sandığa 1000 jeton atacaksınız diyelim. Ama jetonları mobil uygulama üzerinden mi yükleyeceksiniz yoksa tiktok web sitesi üzerinden mi. Çünkü aralarında fark var. Bu farklara yine buradan bakabilir ona göre jeton yükleyebilirsiniz.

Yine de küçük bir örnek ile sizlere anlatalım. Sandığın içerisine 350 jeton atacağınızı düşünürsek, eğer siteden alırsanız bu jeton 70.77 TL iken uygulama üzerinde 104.75 TL olarak belirlenecektir.

TikTok Sandık Kotası Var mı?

Tiktok sandık kotası olarak tiktok tarafından belirlenen bir kota aslında yok. Ama yine de tiktok tarafından bir sınır getirilmiş durumda. Yani siz bütün gün akşama kadar sandık açabilmeniz mümkün değil. Tiktok tarafından söylenmeyen ama belirlenen tiktok sandık kotası 150 200 olarak belirlenmiş gibi gözüküyor.

TikTok Sandık Neden Boş Çıkıyor?

Tiktok sandıklarınızın boş çıkması için iki seçenek var. Birincisi sizden önce bu sandığı açıyorlar. İkincisi ise günlük kotanızı doldurma durumunuz. Sizler bu kotayı aştığınızda otomatik olarak bütün sandıklarınız boş açılmaya başlayacaktır. Yani çok fazla açtıktan sonra bütün sandıklarınız boş çıkıyorsa günlük kotayı doldurmuş olma şansınız çok yüksek.

Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al