TikTok İndirimli Jeton Nasıl Alınır? TikTok Jeton Hilesi 2022

Bütün Tiktok kullanıcıların en çok merak ettiği TikTok İndirimli Jeton Nasıl Alınır ve TikTok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır? Tiktok günümüzde her yaş grubunda dünyanın en çok kullanılan uygulaması haline geldi. Sadece android cihazlarda 1 Milyar’ı aşkın kullanıcıya sahiptir. Her geçen gün popülerliğini bir üst seviyeye taşıyan TikTok uygulamasında jeton ile hediye alıp göndermekte oldukça yaygın. Sevdiğiniz takipçiye hediye ile destek olmak istiyorsunuz ama jeton fiyatları cep yakabiliyor. Sizlere bu makalemizde, nasıl ucuz tiktok jeton alınır detaylıca anlatıcaz.

TikTok Jeton Nedir?

Tiktok jeton, tiktok’ta 1.000 takipçiye ulaşmış ve canlı yayın açmış kişilere hediye göndermek için para karşılığı satın aldığınız bir tiktok parasıdır. Sizler beğendiğiniz ve sevdiğiniz yayıncılara destek olmak için tiktok jeton alarak ve bu jetonlarla çeşitli hediyeler alarak bunları yayıncılara gönderebiliyorsunuz.

TikTok Jeton Nasıl Alınır?

Tiktok jeton satın almak çok kolaydır. Lütfen sırasıyla adımları takip ediniz.

  • Tiktok uygulamasını açıp profilinize girin.
  • Sağ üstte Ayarlar ve Gizlilik sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan menüden Bakiye sekmesine tıklayın.
  • Bakiye Yükle seçeneğine tıklayın.
  • Karşımıza çıkan jetonlardan dilediğimiz kadarını seçip Satın Al seçeneğine tıklayın.

Satın alırken dikkat etmemiz gerekenlerin en başında gelen ise kart ile satın alırken, muhakkak sanal kart ile satın almamız gerektiğidir.

Satın alma işlemi tamamlandığı zaman, aldığınız tiktok jetonlar cüzdanınıza eklenecektir. Artık jetonlarınız ile dilediğiniz hediyeyi alıp, dilediğiniz yayıncıya gönderebileceksiniz.

TikTok İndirimli Jeton Nasıl Alınır?

Tiktok indirimli jeton alma konusunda iki adet seçeneğimiz bulunuyor. Lütfen bu konuda dikkatlice dikkat edelim. Çünkü jeton alırken yapacağımız kâr veya zarar oldukça yüksek olabiliyor. Yöntemlere geçelim.

Yöntem 1:

Tiktok’ta jeton alırken, tiktok’un web sitesi ile mobil uygulama arasında ciddi fiyat farkları vardır. Aşağıdaki resimde fiyatları görebiliyorsunuz. Örneğin 7.000 jeton fiyatı Tiktok.com web sitesinde 1,285 lira iken, tiktok mobil uygulamasında 1,905 liradır. Burada tam %30’luk bir fark vardır.

tiktok indirimli jeton
Tiktok İndirimli Jeton Alma

Videolu anlatım:

YouTube video

Yöntem 2:

Tiktok ucuz jeton almak için ikinci yöntem ise Google play hediye kartı yöntemidir. Google play gift kart yani hediye kartı, google play üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı ya da, mobil ödeme seçeneklerini kullanmak istemeyen kullanıcıların tercih ettiği bir ödeme yöntemidir. Ve asıl çıkış sebebi de isminden de anlaşılacağı gibi bir hediye kartıdır. Sevdiklerinize bu kartlardan satın alarak hediye edebilirsiniz.

Peki biz google play gift kart ile nasıl tiktok ucuz jeton alacağız? Bazı platformlarda google play hediye kartlarını ucuza alabiliyoruz. Mesela 100 liralık google play hediye kartını, 75 liraya alabiliyor ve buradan da 100 lirada 25 lira gibi %25 kâr yapabiliyoruz. Bu siteleri birazdan sizinle paylaşacağım.

Şimdi ufak bir matematik yapacak olursak, tiktok web sitesinden %30 kâr ile tiktok jeton alıp, %25 kâr ile de google play hediye kartı alırsak toplamda %55 ‘lik bir kâr bizi kucaklıyor. Buda tiktok jeton fiyatlarına bakınca oldukça harika bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu iki yöntemi birleştirip kullanmamız ve bu yöntemlere aşina olmamız gerekiyor.

Peki bu ucuz google play hediye kartlarını nerden alabiliriz. İlk sitemiz olan Paxful‘u ufaktan inceleyelim. Paxful dünyanın her yerinden alıcıların ve satıcıların birleştiği ve ticaretlere bir güven sağlayan para alım satım platformudur. Burada 455 tane ödeme yöntemi vardır. Tabi ki bunlardan biri de Google Play Hediye kartıdır. Aşağıdaki resimde de gözüktüğü üzere %12.5 kâr ile bitcoin vererek karşılığında google play gift kart alabilirsiniz. Sizler biraz daha araştırarak, daha kârlı ticaretler yapabilir, hatta buradan hediye kartlarını kârla satıp para kazanabilirsiniz.

Lütfen Paxful üzerinde alışveriş yapmadan önce sistemi iyice araştırarak ve öğrenerek girin. Dürüst satıcılar olduğu kadar olmayan satıcılar da vardır. Ticareti çok olan satıcılar ile alışveriş yapın. Ve hediye kartı elinize geçmeden asla bitcoin göndermeyin. Kendinizi asla riske atmayın. Oluşabilecek zararlardan bizler asla sorumlu değiliz.

Şimdi vereceğim siteler ise Türkiye’de bulunan ve çok bilinen, güvenilen sitelerdir. Bunlar r10 ve Donanımhaber forumlarıdır. Ben her zaman ticaretlerimde r10.net’i tercih ettim ve edeceğim. Bu sitelerin kupon satış kategorilerinde, yine %15-25 kâr ile google play hediye kartı bulabilir, hatta sağlayıcı iseniz buralarda rahatlıkla ve güvenle satabilirsiniz.

TikTok Jeton Hilesi Nedir? Ücretsiz TikTok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Bütün hediye göndermek isteyen ve jeton ücretlerinin oldukça fazla olduğunu gören kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan biri de tiktok jeton hilesi var mıdır? Ama üzülerek söylemek zorundayım ki tiktok jeton hilesi yoktur. Bazı sitelerde ya da youtube videolarında fazlasıyla bu başlıkları görebilirsiniz. Ama içeriğe girince hiç bir şey anlatmadıklarını, safsatadan ve boş muhabbetten başka hiç bir şey bulamadığınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Yaklaşık bir sene önce Arda Kılıç ve Mert Ergün isimli yazılım ile uğraşan iki arkadaş, tiktok’ta sınırsız jeton gönderme açığını buldu. Ve bu açık için tiktok yetkililerine ulaşınca tiktok’tan 1500 dolar gibi komik bir rakam ödül teklif edilince, bu ödülü kabul etmediler. Ama tabi ki tiktok bu jeton açığını sonradan kapattığı için, şuanda tiktok jeton hilesi ya da ücretsiz bedava jeton gönderme diye bir şey yoktur.

Çok küçük bir mantık ile düşünecek olursak, sınırsız tiktok jeton hilesini bilen birisi bunu hiç kimseye vermeyecektir. Çünkü tiktok bunu fark edene kadar sınırsız ve sonsuz para kazanabilir. Hiç kimse böyle bir sırrı başka birine vermez, ya da bunu video haline getirip youtube’ye yüklemez. Bu hile bende var diyenlere de sakın aldırış etmeyin. Hiç bir siteye ya da şahsa tiktok şifrelerinizi bu amaçla vermeyin.

TikTok Hediye Puanı Nasıl Hesaplanır? TikTok Jeton Hesaplama

Tiktok hediye puanı hesaplarken bir formül vardır. Bu formül 0,14 formülüdür. Yani atılan hediye puanının 0.14 ile çarpımıdır. Örnek verecek olursak, 100 tiktok hediye puanı alan bir kişi bunu 0.14 ile çarpmalıdır. 100×0,14=14 lira para kazanır. Ama bu 14 liranın içerisinden tiktok %60 oranında bir kesinti yapar. Buda size aslında 14 lira değil 8,4 lira kazanç olarak dönüş yapar. Bir kaç hesaplama yapalım.

  • 100 tiktok hediye puanı : 8,4 TL
  • 1.000 tiktok hediye puanı : 84 TL
  • 10.000 tiktok hediye puanı : 840 TL
  • 100.000 tiktok hediye puanı : 8,400 TL
  • 1 milyon tiktok hediye puanı : 84,000 TL
Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al