İphone Ses Yükseltme Nasıl Yapılır? – 2022

İphone ses yükseltme sorunlarınız mı var? Sizin de müzik dinlerken ya da bildirimleri alırken ses gelmiyor mu? Sizde İphone ses az çıkıyıor diyorsanız, sizler için derlediğimiz basit çözümlere hemen geçelim.

İphone Ses Yükseltme Ayarı

İphone telefonunuzun sesini yükseltmek için öncelikle Ekolayzer (EQ) ayarlarını düzgün ve doğru şekilde ayarlamalıyız.

İphone ses yükseltme resimli anlatım:

iphone ses yükseltme

İphone ses yükseltme vidolu anlatım:

YouTube video

Bu resimde ve videoda gözüken ayarları aynı şekilde yaparsanız, iphone telefonlarınızdan artık çok daha fazla ses aldığınızı göreceksiniz. Tabi ki tek çözüm bunlarla da kalmıyor. Çeşitli uygulamalar ile de iphone ses sorununuzu kolaylıkla çözebiliyorsunuz. Hemen bunlara da değinelim.

İphone Ses Yükseltme Uygulamaları

  • Max Volume Booster
  • Hear Boost: Recording Ear Aid
  • Volume Booster – Equalizer FX
  • Boom: Bass Booster & Equalizer
  • Volume Boost – Sound Amplifier
  • Bass Booster Volume Booster EQ
  • BASS BOOSTER, SOUND BOOSTER, AMP

Max Volume Booster

Max Volume Booster

Max Volume Booster kendi iddialarına göre dinlediğiniz film ve müziklerin sesini %1000 kat oranında arttırabilecekleri yönünde. Tabi doğruluğu mümkün müdür bunu tartışmak gerekebilir. Basit ara yüz ve kullanıcı deneyimi ile dikkatleri üstüne toplayıp fazlaca başarı sağlamış bir uygulama Max Volume Booster.

Kendine o kadar güveniyor ki Max Volume Booster, deneme aboneliği verip test etmenizi sağlıyor. Çünkü kalitesinden kuşku duymayan bir uygulama.

Hear Boost: Recording Ear Aid

Hear Boost: Recording Ear Aid

Hear Boost bir ses kayıt etme programıdır. Çok uzaktaki sesleri bile telefonunuza çok duyulabilir ve anlaşılabilir şekilde tam 200 kat ses yakınlığı ile kayıt etmenizi sağlar.

Hear Boost içerisinde çok fazla özelliği vardır. Dışarı da ya da araba iseniz bunların her biri için bir ayarı mevcuttur. Üstelik Hear Boost arka planda çalışabilir. Sadece uygulamayı başlatmanız yeterlidir.

Volume Booster – Equalizer FX

Volume Booster – Equalizer FX

Volume Booster profesyonel bir 10 bantlı ses yükselticidir. İphone cihazınızdaki bütün ses bantlarına erişebilir, derinlik ayarlarını yapabilir ve istediğiniz sesi yükseltebilirsiniz.

Çarpıcı ara yüzü ile kolay bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Kalitesinden oldukça eminiz ama deneme üyeliği vermemesi eksi yönü olarak düşünülebilir.

Boom: Bass Booster & Equalizer

Boom: Bass Booster & Equalizer

Boom, iphone için en iyi bass yükseltici uygulama diyebiliriz. Çünkü bu konuda iddiaları oldukça yüksek. Boom uygulaması 16 bantlı bir ekolayzır seçeneği ile bizlere çok geniş bir düzeltme ve değiştirme seçenekleri sunuyor.

Boom 3D Surround ses deneyimini de bizlere sunuyor. Her iki kulaklığa da farklı ses gönderebiliyor, ve istediğiniz kaliteyi her kalitede kulaklık ile sizlere sunabiliyor.

Volume Boost – Sound Amplifier

Volume Boost – Sound Amplifier

Volume Boost çok şık ve basit tasarımı ile bizleri karşılıyor. Volume Boost uygulamasının en öne çıkan özelliklerinden başında gürültü filtreleme geliyor. İşitme özelliklerinize göre kendini optimize edebiliyor.

Uygulama ses düzeyini çok fazla arttırdığını iddia ediyor. Bu da kulaklarınıza zarar verebilir. Lütfen dikkatli kullanalım.

Bass Booster Volume Booster EQ

Bass Booster Volume Booster EQ

Bass Booster, ses kalitesini istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz için sizle 10 bantlı bir ekolayzır sunuyor. Bu uygulamada iphone ses yükseltme için gerekli bütün sistemleri bünyesinde toplamış. Ses kalitesinde iyileştirme, ses miktarında yükseltme için çok minimalist bir tarasırma sahip. Denemenizi tavsiye ediyorum.

BASS BOOSTER, SOUND BOOSTER, AMP

BASS BOOSTER, SOUND BOOSTER, AMP

BASS BOOSTER ile 3 kata kadar ses yükseltme, 10 bantlı ekolayzır 23 tane de ön ayar ile bizleri gerçekten şımartıyor. Etraftaki gürültüleri sizlere anlık olarak unutturabilecek kadar kaliteli bir uygulamadan bahsediyorum size. Bu iphone ses yükseltme programı ile dilediğiniz kadar ses yükseltebilirsiniz.

Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al