Instagram Hikaye İzlerken SS Alınca Bildirim Gider mi? 2022

Instagram hikaye izlerken ss (ekran görüntüsü) alınca bildirim gider mi? Son zamanlarda böyle iddialar ortaya atıldı. Bizlerde bu konuya açıklık getirmek istedik.

İnstagram hikaye izlerken ss alınca bildirim gider mi?
İnstagram hikaye izlerken ss alınca bildirim gider mi?

Instagram hikayeleri izlerken Screen Shoot alınca (SS) karşı tarafa bildirim gitmez. Son günlerde böyle bir iddia ortaya atıldı. Ama instagram’ın en önemli özelliği olan gizlilik kuralını unuttular. Yani instagram hikaye izlerken ss alınca bildirim gider mi sorusunun cevabı hayır gitmez. Denendi onaylandı.

Instagram hiç bir kullanıcısının bilgisini başka bir kullanıcı ile paylaşmaz. Sizler başka kullanıcıların profillerine de girseniz, videolarını da indirseniz, ya da hikayelerini izleyip indirseniz de karşı tarafa asla bildirim gitmez. Instagram’ın en önemli maddesi gizliliktir.

Ekran Görüntüsü Almak İstemiyorum Diyenlere Pratik Çözümler

Sizler yine de en ufak bir ihtimali bile riske atmadan çözüm mü arıyorsunuz. Buyurun o zaman küçük ama etkili taktiklere.

  1. Hemen ailenizin birinin telefonunu alıyorsunuz, ve ss almak istediğiniz ekrana gelip dışarıdan resmini çekiyorsunuz. Ve sonra kendinize bunu resim olarak gönderiyorsunuz.
  2. Bu yöntem daha basit olabilir. Ss almak istediğiniz instagram mesaj ya da hikayeye gelince interneti kapatıyorsunuz. Sonrasında ekran görüntüsünü alıyorsunuz ve işinize bakıyorsunuz. Aslında bu kadar basit.
Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al