Instagram Arşiv Nerede? Instagram Arşiv Kalktı mı? – 2022

Instagram Arşiv Nerede? Instagram sürekli Instagram Arşivin yerini değiştiriyor. Buda gerçekten bazen can sıkıcı hal alabiliyor. Çünkü dün baktığımız yerde bu gün Instagram arşiv yok.

Sizlerin de bizim gibi zorlandığını düşünerek ve bir çok Instagram kullanıcısının da arayıpta bulamadığı Instagram Arşiv Kalktı mı sorusunun cevabını sizler için detaylıca inceledik ve açıkladık. Direkt yazımıza geçelim.

Instagram Arşiv Nerede

Instagram Arşiv Nedir?

Instagram arşiv, Instagram uygulamasında gönderdiğiniz fotoğraf, hikaye ve canlı yayınların depolandığı, sizden başka kimsenin ulaşamadığı bir klasördür. Instagram arşiv uygulamasında attığınız resim, video ve storylerin harita üzerindeki yeri ve tarihi de kayıt edilir.

Instagram Arşivdeki paylaşımlarınızı istediğiniz zaman geri alabilir ve tekrar paylaşabilirsiniz.

Sizler Instagram’dan hikayeleri ya da fotoğrafları silseniz de, arşivlediğiniz gönderiler siz silmeden asla silinmeyecektir. Bu da Instagram kullanıcıları için aslında çok önemli bir gizli alandır.

Ama bazı Instagram uygulamasına yabancı olanlar ve tam alışamayanlar Instagram arşivi bulmakta çok zorlanabiliyor. Bizlere çokça gelen sorulardan bir tanesi de Instagram Arşiv Nerede ya da Instagram Arşiv Gözükmüyor acaba kalktı mı gibi sorular. Şimdi bizde bu konuya tamamen bir açıklık getirelim dedik.

Bilgisayarda Instagram Arşive giremezsiniz.

Instagram Arşiv Nerede? (Resimli Anlatım)

  1. İnstagram profilimize gelip sağ üst taraftaki ” 3 nokta “ya basıyoruz.

2. Instagram arşiv gördüğünüz gibi tam karşımızda duruyor.

Instagram Arşiv Kalktı mı?

Hayır Instagram arşiv kalkmadı. Kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pc de Instagram Arşiv Nerede?

Pc de Instagram arşive ulaşamazsınız. Instagram arşive sadece telefonlardan girebilirsiniz.

Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al