GTA 5 APK (Mobile) İndir – Android 2022

GTA 5 APK, GTA serisinin sevenleri tarafından çıkarılan bir oyun olarak adlandırılabilir. GTA 5 Mobile APK, Rockstar Games tarafından değil, hayranları tarafından geliştirilip kullanıma sunuldu. GTA 5 APK ne kadar hayranları tarafından geliştirilmiş olsa da, orijinal GTA 5 sürümünden farksız bir şekilde karşımıza çıkıyor. Karakterler ve oynanış şekilleri birebir aynı olan GTA 5 Mobile APK tüm Andorid ve İOS telefonlarda çalışabiliyor.

GTA 5 Mobile, neredeyse bütün oyun sevenler tarafından çok bilinen bir oyundur. GTA ilk oyununu 1997 yılında çıkarttı. Ve bu yıldan itibaren bütün çocukların ve gençlerin kalbinde çok büyük bir yer kapladı. Büyükten küçüğe bütün dünyanın oynadığı bu oyun, en son sürümüyle artık telefonlarımıza kadar geldi.

GTA 5 Mobile APK‘nın tüm senaryosu ve düzeni, GTA San Andreas eyaletinin çevresindeki Lost Santos adlı sanal bir şehirden oluşuyor.

GTA 5 APK İNDİR
GTA 5 Mobile

GTA 5 Mobile Özellikleri

  • GTA 5 APK, şehirler, çöller, kasabalar, dağlar ve okyanuslar gibi bir çok küçük parçayı bir araya getirerek çok büyür bir harita oluşturmuştur.
  • GTA 5 Mobile, şimdiye kadarki en büyük araç koleksiyonuna sahip. Yeni uçaklar, helikopterler ve bir çok araç çeşidiyle dikkat çekiyor.
  • Bir GTA oyunun olmazsa olmazı tabi ki silahtır. Oyun, ateş etme, patlatma ve yakın dövüş özelliklerini fazlasıyla arttırmış. Silahlara da fazlasıyla seçenek getirmiş.
  • GTA 5 APK grafikleri çok iyi. Oyunun tüm özelliklerini dilediğiniz gibi sorunsuz yaşamak istiyorsanız cihazınızı da çok güzel temizlemeli ve ayarlamalısınız.

İlginizi Çekebilir: Vegas Gangsteri APK İndir

YouTube video
GTA 5 Mobile APK

GTA 5 Mobile APK İzlenimleri

GTA 5 Mobile APK, çok kaliteli grafikleri ile dikkat çekiyor. Orijinal sürümden daha çeşitli olarak, bazı görevleri yerine getirebilmeniz için çok uzun kilometreler yol gitmeniz gerekebiliyor. Bazen de arka arkaya araba sürüş görevleri ile sinirlerinizi alt üst edebiliyor. GTA 5 Mobile çevrimiçi çok oyunculu modları da var.

İlginizi Çekebilir: The Amazing Spider-man 2 APK

GTA 5 APK Nasıl İndirilir?

  • Aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak GTA 5 APK İndirin.
  • Eğer bilgisayarınıza indirdiyseniz, dosyayı telefonunuza aktarın.
  • Direk telefonunuza indirdiyseniz kurulum işlemine direk geçin.
  • Öncelikle telefonunuzdaki bir güvenlik unsuru olan “Bilinmeyen Kaynaklar” iznini verin.
  • Ve kurulumu tamamlayın.

GTA 5 APK indirmek için ne kadar boyut gerekiyor?

GTA 5 Mobile APK yaklaşık olarak 1.5GB bir boyuta sahiptir.

GTA 5 APK İOS sürümü var mı?

GTA 5 APK İOS sürümü yoktur. Sadece Android kullanıcıları indirip kurabilir.


Yorum yapın

İnstagram Beğeni Satın al